• Главная

Шиба Іну - характер і утримання

Шиба-Іну (Сіба-іну) - характер і утримання   

Точних відомостей про час виникнення цієї породи немає, але при археологічних розкопках були виявлені кістки Шиба-Іну, яким більше 2500 років. На території Японії Шиба-Іну мешкали в області Санін; їх переважно використовували для полювання на дрібну дичину.

В результаті ретельної і планомірної селекції були усунені деякі недоліки породи (наприклад, погано розвинені постійні зуби), і сьогодні Шиба-Іну вважається відмінним компаньйоном.

Популярність цих собак давно вийшла за межі Японії, що особливо помітно в Австралії, Європі та Північній Америці.

Шиба-Іну відомі своїм грайливим характером, вони ідеальні як компаньйонів для господарів, які віддають перевагу активний спосіб життя і люблячих полювання. Шиба-Іну поступливі і витривалі, вони - віддані сторожі.

Ще одна примітна особливість цих собак - вони виняткові власники. Середня тривалість життя Шиба-Іну становить 12-14 років.

Радість перемог на Ніппо шоу в Японії

На 108-й міжнародній виставці ми були тріумфаторами.

З першого ж дня заходу погода не сприяла піднесеному настрою, хоча і була звичною для місцевих жителів.

В минулому році нашої радості з приводу результатів переможця - нашої улюбленої собаки Рюу - не було меж. Ми влаштували справжнє торжество, запросили величезна кількість гостей, і багато хто прийшов зі своїми собаками. Привітати Рюу приїхали люди з інших міст, навіть найвіддаленіших.

В цьому році з середини неділі і до вечора п'ятниці собаці був наданий відпочинок, а в суботу, незважаючи на пронизливий вітер і дощ, ми вирушили на збори нашої маленької групи.

На зміну дощовому недільного ранку прийшов ясний безхмарний день. Ми вийшли на прогулянку і почали готуватися до змагань.

Після вчорашнього дощу в приміщенні, де проходила міжнародна виставка, було дуже свіжо, і спочатку атмосфера була дуже спокійною, але поступово вона загострювалася, і наше напругу і хвилювання зростали, серце так і вискакувало з грудей. Хотілося кричати: «Давай, Рюу, вперед!».

Перебуваючи в центрі залу, я бачив плакати, написані нашими шанувальниками від чистого серця: «Рюу, тримайся, ми віримо в тебе!»

Рюу не припиняв гавкати, коли закінчилися перші місця і почали оголошувати другі. Я стояв і думав «Рюу, припини!». Але я розумів, що собаки - живі істоти, і гавкають вони від хвилювання.

Я, як і всі, хто прийшов підтримати Рюу, вірив в нього і, звичайно, в глибині душі дуже сподівався на перше місце. Крики замовкли, суддя підняв руку і оголосив ім'я другого переможця. Це викликало черговий сплеск радості, всі кинулися дякувати суддю.

Незважаючи на велику кількість призових місць, пальма першості була віддана Рюу - судді одноголосно назвали його «японської собакою». Нашій радості, звичайно, не було меж. Радів і сам Рюу.

Незабаром наш улюбленець став відомий всьому світу, і це сколихнуло інтерес до породи японських собак.

Прислухаючись до думки старших товаришів і керуючись ним, я прийшов до перемоги, став впевненіше в собі, і сьогодні з любов'ю кажу про свого вихованця, якого ми бережемо всією сім'єю. Тепер багато прислухаються і до моїх порад, а від багатьох ми до сих пір приймаємо привітання з перемогою.

Харчування

Період зростання - дуже важливий час у житті цуценят. Їжа повинна включати всі необхідні поживні речовини, вітаміни і мікроелементи. Через неповноцінного харчування щенята можуть зупинитися в рості і не досягти розмірів, передбачених генетичними стандартами.

Для годування слід виділити спеціальне місце. Годувати цуценя можна збалансованими готовими промисловими кормами і натуральною їжею.

При годуванні необхідно враховувати кратність: до 2-місячного віку цуценят годують 6 разів на день, з 2 до 4 місяців - 5 разів на день, з 4 до 5 місяців - 4 рази на день, з 5 до 6 місяців - 2 -3 рази на день. З 6-місячного віку цуценят поступово переводять на дворазове годування.

Існують продукти, які собакам давати не можна, наприклад, всілякі солодощі, тістечка, торти, кусковий цукор і т. Д. Велика кількість солі - отрута для собаки. Не можна давати бобові та крупи в сирому вигляді. Не рекомендується часто годувати собак свининою.

При складанні раціону слід пам'ятати про необхідність присутності в ньому достатньої кількості поживних речовин, вітамінів і мінералів.

Багато власників цуценят, особливо великих і гігантських порід, додають в їжу своїх вихованців кальцій або його суміш з фосфором. Це виправдано тільки в тому випадку, якщо раціон складається зі свіжого м'яса. Якщо ж в раціоні вже міститься адекватну кількість кальцію і фосфору, то додатково додавати їх не варто: надлишок цих мікроелементів призводить до гіперкальціємії, гипофосфатемии і підвищеній секреції кальціотоніну. Крім того, сповільнюється резорбція кісткової тканини і дозрівання кісткової і хрящової тканини. Клінічно це проявляється остеохондрозом, викривленням кісток, кульгавістю і уповільненням зростання. Надлишок кальцію в раціоні призводить до зниження всмоктуваності кишечником фосфору, заліза, цинку і міді і, як наслідок, призводить до їх дефіциту.

Для годування відібраних цуценят найбільш оптимально застосування готових кормів високої якості, призначених для зростаючих і лактуючих собак. Основна вимога до кормів для цуценят - їх повноцінність і висока здатність підтримувати оптимальну енергію росту.

Раціон слід підбирати дуже ретельно, він повинен відповідати всім вимогам і рекомендаціям ветеринарного лікаря. Неприпустимі додаткові добавки до раціону у вигляді м'яса, недоїдків зі столу або інших продуктів.

При годуванні щенят, відібраних від суки раніше 6-тижневого віку, перевагу віддають м'яким і легко засвоюваним кормів, сухі корми розмочують - це дозволяє поліпшити смакові якості корму і збільшити його поїдання. Маленьким щенятам краще давати меншу кількість повноцінного корму, ніж дешеві корми низької якості і поганий переваримости інгредієнтів.

Наші нагороди

Наші нагороди

В нашем питомнике рождаются будущие чемпионы мира и лучшие представители породы мировых выставок. Мы профессионально занимаемся разведением и создаем шедевры, вам остается только вырастить приобретенного у нас щенка!

Три найвищих титули Японії

- TOKUYUU Акіти розведення нашого розплідника отримали в Москві (титул записується всім цуценятам в родовід)

Медалі з Японії

-RYOTA РОЗВЕДЕННЯ РОЗПЛІДНИКА GO YOU DJENIMA - ЧЕМПІОН СВІТУ - 2016,

- КРАЩИЙ ПРЕДСТАВНИК ПОРОДИ WORLD DOG SHOW-2016 (202 Акіта ПО КАТАЛОГУ)

Детальніше

Виставки

 • FRANCE, LIMOGES, CACIB INTERNATIONAL DOG SHOW

  FRANCE, LIMOGES, CACIB INTERNATIONAL DOG SHOW

 • EXPOSITION CANINE INTERNATIONALE SPÉCIALE FRANCE, MONLUÇON

  EXPOSITION CANINE INTERNATIONALE SPÉCIALE FRANCE, MONLUÇON

 • 05.03.2023 EXPOSITION CANINE INTERNATIONALE MONTELIMAR, FRANCE

  05.03.2023 EXPOSITION CANINE INTERNATIONALE MONTELIMAR, FRANCE

Детальніше

Новини

 • В печатном издании Франции: LE BERRY RÉPUBLICAIN, FRANÇAIS о Полищук Ольги 24.02.2023

  В печатном издании Франции: LE BERRY RÉPUBLICAIN, FRANÇAIS о Полищук Ольги

 • Go You Djenima France-Ukraine Официально! Сертифицирован в D(R)AAF France 🇫🇷 09.02.2023

  Go You Djenima France-Ukraine Официально! Сертифицирован в D(R)AAF France 🇫🇷

 • Аттестация l'ACACED. Полищук Ольга владелец питомника на экзамене в Париже 18.01.2023

  Аттестация l'ACACED. Полищук Ольга владелец питомника на экзамене в Париже

Ще новини